ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اصفهان بهمن 95 - 96

 

 

دانشگاه آزاد اسلامی به دو شیوه دانشجو میپذیرد. یک نوع پذیرش با آزمون که چند سالی است با کنکور سراسری برگزار میشود و دیگری با عنوان پذیرش بدون کنکور که این نوع پذیرش تنها بر اساس سوابق تحصیلی است که در تاریخ مشخصی یک بار مهرماه و یک بار در بهمن ماه و از طریق سایت ثبت نام و آزمون دانشگاه آزاد انجام میشود.

 

نحوه ثبت نام در رشته محل های بدون آزمون دانشگاه آزاد:

دانشگاه آزاد برای ترم های مهر و بهمن هر ساله به صورت بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

برای ثبت نام بدون کنکور ابتدا هر شخص باید به سایت معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد سر بزند.

این سامانه ثبت نام مخصوص کسانی است که دیپلم و پیش دانشگاهی دارند و اکنون می خواهند در مقطع کارشناسی پیوسته است شرکت کنند. نکته قابل توجه اینجاست که رشته ای که شما انتخاب می کنید لزوما نباید ارتباطی به دیپلم یا پیش دانشگاهی تان داشته باشد. یعنی یک نفر ممکن است دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی داشته باشد و بخواهد در رشته الهیات ثبت نام کند و یا دیگری دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی دارد و می خواهد رشته حقوق ثبت نام کند. این بدین معنی است که دانشگاه از شما یک دیپلم و یک پیش دانشگاهی می خواهد. نوع دیپلم و پیش دانشگاهی مهم نیست .

 

شرایط داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند :

داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و متقاضی پذیرش بدون آزمون هستند ابتدا باید با پرداخت هزینه مربوط برای هر یک از گروه‌های آزمایشی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند و با تکمیل فرم تقاضانامه ثبت‌نامی نسبت به درج کدرشته محل‌های انتخابی براساس اولویت و علاقه‌مندی در فرم انتخاب رشته اقدام و در پایان شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی خود را از سیستم دریافت کنند.

 

 

 

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

 

شما می توانید دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی بدون آزمون را از طریق لینک پایین دانلود کنید .

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد اصفهان 95

 

با شماره 9099071611

 

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از 8 صبح تا 12 شب تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید