اسامی قبول شدگان تیزهوشان 95 - 96 

 

 آزمون تیزهوشان به منظور جذب دانش آموزانی که از نظر ضریب هوشی 1.5 تا 2 درجه انحراف معیار نسبت به دانش آموزان عادی بالاتر هستند هر ساله برگزار میشود.در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان،فیلم های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند .

 

 

دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان متوسطه اول درس می خوانند می توانند بدون آزمون ورودی وارد متوسط دوم شوند به شرطی که معدل کل پایه هشتم و نهم آنها 17 و بالاتر باشد البته کسانی که در یکی از پایه ها معدل 16 تا 16.99 هم داشته باشند می توانند درخواست دهند و بعد از انجام بررسی های نتیجه به آنها اعلام میشود، در غیر این صورت دانش آموز باید در آزمون ورودی ثبت نام و شرکت کند. توجه داشته باشید که نتایج آزمون تیزهوشان فقط به خانواده ها اعلام میشود و اعلام عمومی ندارد.

 

دفترچه راهنمای ثبت نام جهت شرکت در آزمون های ورودی، از طریق سایت ثبت نام  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. مشخصات و ظرفیت پذیرش مداس استعدادهای درخشان سراسر کشور در هنگام ثبت نام قابل مشاهده و انتخاب است. کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل نام، نام خانوادگی  و سایر مشخصات فردی، مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و عکس هر داوطلب) از ده روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، به همراه نشانی دقیق حوزه امتحانی، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

 

جهت کسب اطلاع بیشتر از اسامی قبول شدگان تیزهوشان از سراسر کشور با تلفن ثابت و

 

بدون گرفتن کد با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.

 

 

 

اسامی قبول شدگان تیزهوشان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید