لیست دانشگاه های بدون کنکور اردبیل

 

 

ظرفیت دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی کشور طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته است و در 10هزار کدرشته محل، کنکوردیگر معنایی ندارد و داوطلبان بدون کنکور در این رشته‌ها پذیرفته می‌شوند. رئیس سازمان سنجش با بیان جزئیات شرکت غایبان کنکوردر دوره پذیرش بدون آزمون گفت:  داوطلبان درصورت غایب بودن و ثبت‌نام‌نکردن در کنکور هم می‌توانند برای انتخاب رشته‌های بدون آزمون اقدام کنند. حتی اگر داوطلبان در دوره‌های بدون آزمون هم ثبت نام نکرده باشند، سازمان سنجش فرصتی را فراهم می‌کند که این ثبت نام صورت گیرد، از سوی دیگر داوطلبانی که در پذیرش با آزمون شرکت کرده‌اند در پذیرش بدون آزمون هم می‌توانند شرکت کنند.

وی درباره شرایط پذیرش بدون کنکور، خاطرنشان کرد: سوابق تحصیلی و معدل کتبی 2ملاک اصلی پذیرش بدون آزمون دانشجوست.

پذیرش در این مرحله در کلیه کد رشته‌ محل های تحصیلی بە روش متمرکز خواهد بود  و اسامی‌ پذیرفته‌شدگان در یک مرحله و بە طور یکجا اعلام می‌شود.

داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام تازه متوسطه برائ ثبت‌نام الزامی است.

 

3290630422052417hamid.gif

 

  باید خاطر نشان کرد که  دانشجویانی که بدون کنکور وارد دانشگاه می شوند ، پس از اینکه وارد دانشگاه شدند با دانشجویانی که از

طریق کنکور وارد شدند وجود ندارد و این کنکور ندادن هیچ جا حتی روی کارت دانشجویی ومدرک درج نمی شود.


تنها تفاوتی که وجود دارد  این است که دانشجویانی که بدون کنکور وارد شده اند حق انتقالی یا میهمانی به دانشگاه های دیگر را ندارند

مگر اینکه بعد از ثبت نام ازدواج کرده باشند. در اینصورت تازه می توانند میهمانی دانشگاه محل زندگی همسرشان را بگیرند و باز هم حق انتقالی ندارند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه های بدون کنکور اردبیل، نحوه ی پذیرش در دانشگاه بدون کنکور،رشته هایی که بدون کنکور دانشجو می پذیرند  و... با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید.

 

site.jpg

 

 

 

INSTA.png

 

 

 

index.png

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید