رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد البرز

 

برخی از دانشگاههای کشور ظرفیت جدیدی برای پذیرش دانشجو با شیوه بدون کنکور تعریف کرده اند. در این راستا شرایط برای ورود نخبگان و استعدادهای برتر تحصیلی به دوره های بالاتر تسهیل شده است.

بر اساس اعلام دانشگاهها، دانشجویان پیش از شروع هر نیمسال تحصیلی با اطلاع از شرایط پذیرش می توانند در این دوره ها شرکت کنند و در صورت پذیرش از سوی دانشگاه، بدون آزمون به مراحل بالاتر تحصیلی ارتقا یابند.

جزئیات رشته‌های بدون آزمون

 رئیس سازمان سنجش با بیان جزئیات شرکت غایبان کنکور در دوره پذیرش بدون آزمون گفت: داوطلبان درصورت غایب بودن و ثبت‌نام‌نکردن در کنکور هم می‌توانند برای انتخاب رشته‌های بدون آزمون اقدام کنند. به گفته ابراهیم خدایی، حتی اگر داوطلبان در دوره‌های بدون آزمون هم ثبت نام نکرده باشند، سازمان سنجش فرصتی را فراهم می‌کند که این ثبت نام صورت گیرد، از سوی دیگر داوطلبانی که در پذیرش با آزمون شرکت کرده‌اند در پذیرش بدون آزمون هم می‌توانند شرکت کنند. وی درباره شرایط پذیرش بدون کنکور، خاطرنشان کرد: سوابق تحصیلی و معدل کتبی 2ملاک اصلی پذیرش بدون آزمون دانشجوست.

 

3290630422052417hamid.gif

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته های پزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد البرز ،نحوه پذیرش دانشجو ، شرایط لازم برای ورود به دانشگاه بدون کنکور و ... ب اشماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید.

 

site.jpg

 

 

INSTA.png

 

 

index.png

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید