انتخاب رشته خواجه نصیر

 

 

پس از برگزاری کنکور ، داوطلبان وارد یک مرحله مهم می شوند.

همان گونه که می دانیم دیگر نباید به آزمون و نکات منفی آن فکر کرد؛ زیرا کنکور تمام شده است. بهترین کار این است که تمرکز خود را روی انتخاب رشته بگذاریم تا نتیجه خوبی به دست آوریم.

انتخاب رشته تلفنی و نرم افزار انتخاب رشته  این امکان را به ما می دهد که این فعالیت استرس زا را چندین بار در منزل انجام داده و از  درست بودن چیدمان رشته ها  مطمئن شویم.

3290630422052417hamid.gif

امروزه این روش ها بسیار متداول شده ، به این خاطر که تمام دانش آموزان در سراسر کشور ممکن است توان دسترسی به مشاوران ماهر را نداشته باشند و یا از نظر مالی در سطحی نباشند که بتوانند هزینه های آن را تامین کنند و یا به جای اینکه به دنبال یک مشاور حرفه ای بگردند  در منزل و با استفاده از تکنولوژی همان امکانات و در برخی موارد بهتر از آن را دریافت نمایند ، به همین خاطر نرم افزار انتخاب رشته ی رایگان کنکور در اختیار تمام دانش آموزان قرار گرفته است.

 شرکت کنندگان باید نهایت دقت خود را به خرج دهند زیرا  کم نبودند داوطلبانی که نتوانستند رتبه ی دلخواه خود را بیاورند ولی با یک انتخاب رشته خوب ، توانستند رشته ی خوبی پذیرفته شوند.

خواجه نصیر آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه انتخاب رشته،دانشگاه و ....میباشد.

شما میتوانید برای اطلاع از هرگونه اطلاعات دانشگاهی و رشته ای همچنین اطلاع از شهریه دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش دانشگاه های همه شهر ها و انتخاب رشته با یکی از سه روش زیر با مشاورین متخصص ما ارتباط برقرار کنید:

مشاوره غیرحضوری: تماس با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد با شماره 9099071611

مشاوره حضوری: رزرو انتخاب رشته حضوری  با تماس با شماره 02148098

مشاوره اینترنتی:www.SSMT.ir

site.jpg

 

INSTA.png

 

index.png

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید