ثبت نام آزمون نظام مهندسی 96 - 95

 

ثبت‌ نام آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان آغاز شد.

 

آزمون نظام مهندسی سالی دو بار در شهریور و اسفند هر سال برگزار می شود . کلیه کارشناسانی که دارای مدرک مهندسی در هر یک از رشته های فوق هستند با گذشت سه سال از زمان فارغ التحصیلی مجاز به شرکت در این آزمونها هستند . برای اینکه مطمئن شوید مدرک شما با رشته های فوق مرتبط است می توانید به واحد عضویت سازمان نظام مهندسی استان خود مراجعه نمایید . تمامی استانهای کشور دارای سازمان نظام مهندسی هستند .پس از آنکه مطمئن شدید رشته شما مورد قبول است و سه سال هم از زمان فارغ التحصیلی تان گذشته باید عضو سازمان شده و خود را برای آزمون دوره بعدی آماده کنید .

 

قبولی در این آزمون مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت با قبولی در این آزمون شما می توانید پروانه اشتغال بکار در حرفه مهندسان کسب نمایید و بواسطه آن به عنوان کارشناس سازمان نظام مهندسی در امور نظارت ساختمانها و یا طراحی و نظارت ساختمانهای استان خود فعالیت کنید . چنانچه اشتغال فعلی تان طوری است که اصلا و ابدا فرصت کار در زمینه جدید را ندارید می توانید به شرکت های حقوقی . معتبر سهمیه تان را اجاره دهید .و مبلغ خوبی را در ازای اجاره سالانه پروانه خود کسب نمایید . البته اگر بتوانید خودتان با پروانه تان کار کنید که خیلی بهتر است . بسیاری از دوستان و همکاران با ما تماس می گیرند و اظهار می دارند که مثلا 10 سال یا 15 سال از زمان فارغ التحصیلی شان گذشته ولی از وجود چنین سازمانی بی خبر بوده اند . توصیه ما به همه دوستان این است که با توجه به اجباری شدن رعایت مقررات ملی ساختمان هر چه زودتر به کسب پروانه اشتغال بکار مهندسی فکر کنند و خود را برای دوره بعدی آماده کنند .


 

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان سال‌ جاري مي‌رساند، طبق هماهنگي‌هاي بعمل‌ آمده با شركت خدمات آموزشي سازمان سنجش آموزش كشور به عنوان مجري برگزاري آزمون‌هاي حرفه‌اي، آزمون‌هاي مذكور در رشته‌های :

 

 

عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)

معماری (طراحی، نظارت و اجرا)

تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)

تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)

نقشه‌برداری

 

 

آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ 19 و 20 اسفند‌ ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد.


با توجه به محدوديت زمان ثبت نام، به تمام داوطلبان محترم توصيه مي‌شود كه به تدريج تا پايان مهلت تعيين شده اقدام نموده و ثبت‌ نام خود را به روزهاي پاياني موكول ننمايند.

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره

 

 ثبت نام آزمون نظام مهندسی 95 با سامانه صدای مشاور

 

به شماره9099071611 با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید