ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 96-95 

 

 کارشناسی ارشد

 

ثبت نام کارشناسی ارشد

 

کارشناسی ارشد 95-96

 

ثبت نام ارشد

 

ثبت نام کارشناسی ارشد  95-96    

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 95-96 با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید .

 

 

تاریخ ثبت نام کارشناسی ارشد اعلام شد.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه ظرفیت‌های پذیرش براساس ممیزی‌های دقیق و قواعد علمی اعلام می‌شود، افزود: با توجه به توسعه تحصیلات تکمیلی در سال‌های اخیر در دانشگاه آزاد اسلامی، شانس قبولی در محل موردنظر داوطلبان بسیار بالا است و عدالت آموزشی بومی در دانشگاه آزاد اسلامی محقق شده است.

وی ادامه داد:داوطلبانی که در سایر دانشگاه‌ها نیز پذیرفته شده باشند و نتیجه قبولی آن‌ها در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شود، با هیچ گونه محدودیتی از حیث ثبت‌نام مواجه نخواهند بود و می‌توانند با مراجعه به واحد دانشگاهی، ثبت‌نام نهایی خود را انجام دهند.انتخاب دانشگاه نیز برای افرادی که اعلام آمادگی کرده اند، در نظر گرفته شده است. به این معنا که اگر داوطلبی در هیچ یک از کد رشته محل‌های انتخابی خود نمره لازم را کسب نکرده باشد، دانشگاه در یک کد رشته محل دیگر که داوطلب در آن حائز نمره قبولی شده، برای داوطلب اعلام قبولی خواهد کرد.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام کارشناسی ارشد 95-96 با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید