لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری

 

این نوع ثبت نام مخصوص کسانی است که دیپلم و پیش دانشگاهی دارند و اکنون می خواهند در مقطع کارشناسی پیوسته شرکت کنند. نکته قابل توجه اینجاست که

 

رشته ای که شما انتخاب می کنید لزوما نباید ارتباطی به دیپلم یا پیش دانشگاهی تان داشته باشد. به صورت مثال فردی که دیپلم و پیش دانشگاهی ریاضی داشته باشد می تواند در رشته الهیات ثبت نام کند . این بدین معنی است که دانشگاه از شما یک دیپلم و یک پیش دانشگاهی می خواهد. نوع دیپلم و پیش دانشگاهی مهم نیست .

 

بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ساری

 

لیست رشته های بدون آزمون

 

بدون آزمون دانشگاه آزاد ساری

 

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ساری

 

دانشگاه آزاد ساری

 

شرایط داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده اند :

 

داوطلبانی که در آزمون سراسری شرکت نکرده و متقاضی پذیرش بدون آزمون هستند ابتدا باید با پرداخت هزینه مربوط برای هر یک از گروه‌های آزمایشی نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند و با تکمیل فرم تقاضانامه ثبت‌نامی نسبت به درج کدرشته محل‌های انتخابی براساس اولویت و علاقه‌مندی در فرم انتخاب رشته اقدام و در پایان شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی خود را از سیستم دریافت کنند. دفترچه راهنمای ثبت‌نام و جدول کدرشته محل‌های مربوط به پذیرش براساس سوابق تحصیلی بر روی سایت سازمان سنجش قابل مشاهده است. ثبت‌نام و انتخاب رشته فقط به روش اینترنتی است و تمام داوطلبان باید اطلاعات مندرج در کارت اعتباری ثبت‌نام شامل شماره سریال ثبت‌نام و رمز ورود را برای انجام امور بعدی به دقت نگه‌داری کنند. پس از تکمیل فرم اینترنتی تقاضانامه ثبت‌نام،‌ انتخاب رشته کد پیگیری 16 رقمی خود را یادداشت کنند.

 

برخی رشته هایی که دانشگاه ها همه ساله بدون کنکور دانشجو می پذیرند : آمار و کاربردها ، رياضيات و کاربردها، علوم اقتصادي - اقتصاد نظري، علوم مهندسي - رياضي مهندسي، علوم مهندسي - علوم مهندسي محاسباتي علوم مهندسي - فيزيک مهندسي ، علوم و مهندسي آب ، علوم کامپيوتر، فيزيک مهندسي ، جنگلداري ، زيست شناسي سلولي و مولکولي- بيوفيزيک ، زيست شناسي- عمومي ، الهيات و معارف اسلامي - فقه ومباني حقوق اسلامي ، امور گمرکي ، باستان شناسي ، بانکداري اسلامي ، حسابداري -دولتي ، حقوق روابط سياسي ( روابط ديپلماتيک )، روانشناسي ، سينما- کارگرداني ، فرش ، مرمت بناهاي تاريخي ، نمايش - بازيگري و ....... تمامی رشته های در دفترچه انتخاب رشته موجود می باشد .

برای مشاهده لیست رشته های بدون کنکور اینجا کلیک کنید .

 

daneshgah-azad.png

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد ساری، شهریه هر رشته و ... با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید