شروع انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد 

 

**انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی  امروز پنج شنبه ۲۵ شهریور ماه آغاز می شود**

رئیس مرکز سنجش و پذیرش در ادامه افزود: « انتخاب رشته از امروز ۲۵ شهریور ماه آغاز و تا ساعت۲۴ روزسه شنبه ۳۱ شهریور ماه ادامه خواهد داشت. »

دکتر بهروز دانشیان خاطر نشان کرد:« با توجه به محدودیت رشته های ارائه شده در دوره با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبان قبل از تهیه کارت اعتباری ثبت نام از رشته های ارائه شده در این دوره اطلاع حاصل نمایند.»

وی در پایان گفت:«نتایج انتخاب رشته کارشناسی ناپیوسته با آزمون ۱۳۹۵دانشگاه آزاد اسلامی هفته دوم مهر ماه اعلام خواهد شد»

 

داوطلبان مجاز به انتخاب حداكثر 10 رشته/محل از رشته‌هاي مجموعه امتحاني خود مطابق كد رشته امتحاني مندرج در دفترچه شماره يك اين آزمون مي‌باشند از آنجايي كه دانشگاه آزاد اسلامي مجري برخي از رشته‌هاي اين آزمون نمي‌باشد لذا به داوطلبان اكيداً توصيه مي‌گردد قبل از تهيه كارت اعتباري انتخاب رشته با مراجعه به جدول رشته/محل‌هاي دوره با آزمون اين مقطع از داير بودن رشته مورد تقاضاي خود در دانشگاه آزاد اسلامي اطمينان حاصل نمايند.


گزينش علمي در اين آزمون صرفاً براساس نمره‌ كل داوطلب انجام خواهد شد و درج يك رشته/محل در انتخاب اول داوطلب هيچ‌گونه مزيت رقابتي براي وي ايجاد نخواهد كرد لذا به داوطلبان توصيه مي‌شود صرفاً براساس علاقه خود به رشته‌هاي داير و امكان تحصيل در واحد دانشگاهي مورد نظر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمايند.


پذیرش در رشته مامایی تنها برای خواهران مجاز می باشد.


داوطلبان لازم است در انتخاب رشته/محل‌ها، توضيحات دفترچه راهنماي شماره يك اين آزمون را در خصوص شرايط و ضوابط اختصاصي پذيرش دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامي مجدداً مطالعه نموده و در انتخاب رشته لحاظ نمايند.


آن دسته از داوطلباني كه حائز شرايط استفاده از سهميه «بسيجي فعال» مي‌باشند لازم است در فرم انتخاب رشته و در محل مربوطه تمايل خود جهت استفاده از اين سهميه‌ را اعلام نمايند.


بسيجي فعال : براساس مصوبه هيأت محترم وزيران در جلسه مورخ 77/4/28 بسيجياني كه حائز شرايط آئين‌نامه اجرايي ماده «201» باشند، مشمول قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور مصوب سال 1376 و آیین ‌نامه اجرایی آن هستند که این مصوبه در دانشگاه آزاد اسلامی اجرا می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شروع انتخاب رشته کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزد  با شماره 9099071611 با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید