سوالات نمونه دولتی 95 - 96

 

مدارس‌ نمونه‌ به‌ آموزشگاههايي‌ اطلاق‌ مي‌شود كه‌ باگزينش‌ دانش‌ آموزان‌ مستعد و دعوت‌ازمعلمان‌ كارآمد و تأمين‌ امكانات‌ مناسب‌تر موجبات‌ ارتقاي‌ آموزشي‌ و پرورشي‌دانش‌آموزان‌ مناطق‌ محروم‌ را فراهم‌ مي‌آورد. اولین شرط برای ثبت نام در این مدارس آزمون ورودی است که توسط استان‌ها برگزار می‌شود .

 

داوطلبان برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 96 ابتدا باید از طریق فرم تقاضانامه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی که در مدارس توزیع میشود اقدام کنند و سپس مراحل ثبت نام اینترنتی را از طریق سایت ثبت نام انجام دهند و پس از پایان مراحل ثبت نام پرینتی از مراحل ثبت نام تهیه کنند و نزد خود نگه دارند .

 

داوطلبین عزیز پس از ثبت نام در آزمون نمونه دولتی و اطلاع یافتن از زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی باید خود را برای شرکت در آزمون نمونه دولتی آماده کنند.

 

دانش آموزانی که میخواهند در آزمون نمونه دولتی قبول شوند بهتر است طبق یک برنامه ریزی خوب برای آزمون نمونه دولتی مطالعه کنند در این راه نقش تدریس خصوصی با اساتید خوب و مطالعه کتابهای آزمون نمونه دولتی و همچنین حل سوالات نمونه دولتی بسیار حائز اهمیت است. حل نمونه سوالات سالهای پیش یکی از موثرترین کارهایی است که دانش آموزان برای آماده کردن خود می توانند انجام دهند ما برای شما دفترچه سؤالات آزمون ورودی دبیرستانهای متوسطه ی دوره ی اول و دوم نمونه دولتی سال تحصیلی 1395را جهت دانلود قرار دادیم . 

 

کانال نمونه دولتی

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سوالات نمونه دولتی

 

با شماره 9099071611

 

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از 8 صبح تا 12 شب تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید