تاریخ آزمون تیزهوشان 96 - 97

 

 

 

زمان ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 96-97

 

 

 

در ایران مدارسی تحت عنوان مدارس تیزهوشان بازگشایی شده است که رسالت اصلی این مدارس توجه ویژه به نخبگان و تیزهوشان است.

استعداد درخشان افرادی هستند که از نظر ضریب هوشی 1.5 تا 2 درجه انحراف معیار نسبت به دانش آموزان عادی بالاتر هستند. برای پرورش این دانش آموزان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعداد آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است . رسالت اصلی مدارس تیزهوشان گسترش فعالیت های پژوهشی در کشور است.آموزش دبیران و مشاوران مدارس استعداد درخشان از اولویت های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان است چرا که نیروی انسانی کارآمد مهم ترین رکن مدارس تیزهوشان است.

 

در سالهای اخیر تمایل خانواده ها برای ثبت نام فرزندانشان در مدارس تیزهوشان بسیار زیاد شده است و سعی دارند با استفاده از کتاب های آزمون تیزهوشان ،تدریس خصوصی دروس تیزهوشان،فیلم های آموزشی دروس تیزهوشان و برنامه ریزی آزمون تیزهوشان فرزندان خود را برای شرکت در آزمون تیزهوشان آماده کنند.

 

کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل نام، نام خانوادگی  و سایر مشخصات فردی، مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و عکس هر داوطلب) از ده روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، به همراه نشانی دقیق حوزه امتحانی، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.چون مراحل ثبت نام اینترنتی می باشد و از طریق سایت ثبت نام تیزهوشان صورت میگیرد مسئولیت ثبت و صحت مندرجات در فرم ثبت نام به عهده داوطلب است و در صورت عدم احراز شرایط ثبت نام در آزمون ، در صورت شرکت و یا حتی قبولی در آزمون ، قبولی داوطلب لغو و بی اثر خواهد بود.

 

 

برای ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم

۱- دفترچه راهنمای ثبت نام جهت شرکت در آزمون های ورودی، از طریق سایت ثبت نام به نشانی www.sampad.medu.ir   در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. مشخصات و ظرفیت پذیرش مداس استعدادهای درخشان سراسر کشور در هنگام ثبت نام قابل مشاهده و انتخاب است.

ثبت نام داوطلبان آزمون ورودی پایه هفتم و پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان، در اسفندماه انجام خواهد شد.

۲- کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل نام، نام خانوادگی وسایر مشخصات فردی، مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و عکس هر داوطلب) از ده روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، به همراه نشانی دقیق حوزه امتحانی،در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

آزمون ورودی پایه هفتم و دهم مدارس استعدادهای درخشان، در اردیبهشت ماه در سراسر کشور به صورت هم زمان برگزار خواهد شد.

 

 

برای مشاهده ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی کلیک کنید .

 

 

 

جهت کسب اطلاع بیشتر از تاریخ آزمون تیزهوشان 96 - 97  

 

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از 8 صبح تا 12 شب

 

با شماره 9099071611 تماس حاصل نمایید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید