ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 ششم ابتدایی

 

 ثبت نام آزمون تیزهوشان

 

ثبت نام تیزهوشان 96-97

 

اعلام نتایج تیزهوشان ششم ابتدایی

 

تیزهوشان ششم ابتدایی

 

ثبت نام آزمون تیزهوشان 96-97 ششم ابتدایی

 

تیزهوشان 96-97

 

ثبت نام آزمون سمپاد 96-97

 

ثبت نام سمپاد 96-97 ششم ابتدایی

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام تیزهوشان 96-97

 

ششم ابتدایی با شماره

 

9099071611

 

با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید .

 

 

 

 

سالهاست که یک حرکت جهانی آغاز و به سمت توجه ویژه در قبال نخبگان و تیزهوشان جهت گیری شده است.در ایران هم مدارسی تحت عنوان مدارس تیزهوشان بازگشایی شده است.

 

رسالت اصلی مدارس تیزهوشان گسترش فعالیت های پژوهشی در کشور است.آموزش دبیران و مشاوران مدارس استعداد درخشان از اولویت های مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان است چرا که نیروی انسانی کارآمد مهم ترین رکن مدارس سمپاد است.

 

استعداد درخشان افرادی هستند که از نظر ضریب هوشی 1.5 تا 2 درجه انحراف معیار نسبت به دانش آموزان عادی بالاتر هستند. برای پرورش این دانش آموزان برنامه متفاوتی لازم است تا به استعدا د آنها به شیوه ای درست و سنجیده پاسخ داده شود و ایجاد مدارس تیزهوشان به همین منظور است.

 

دانش آموزانی که در مدارس تیزهوشان متوسطه اول درس می خوانند می توانند بدون آزمون ورودی وارد متوسط دوم شوند به شرطی که معدل کل پایه هشتم و نهم آنها 17 و بالاتر باشد البته کسانی که در یکی از پایه ها معدل 16 تا 16.99 هم داشته باشند می توانند درخواست دهند و بعد از انجام بررسی های نتیجه به آنها اعلام میشود، در غیر این صورت دانش آموز باید در آزمون ورودی ثبت نام و شرکت کند. توجه داشته باشید که نتایج آزمون تیزهوشان فقط به خانواده ها اعلام میشود و اعلام عمومی ندارد. دفترچه راهنمای ثبت نام جهت شرکت در آزمون های ورودی، از طریق سایت ثبت نام به نشانی www.sampad.medu.ir  در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. مشخصات و ظرفیت پذیرش مداس استعدادهای درخشان سراسر کشور در هنگام ثبت نام قابل مشاهده و انتخاب است. کارت ورود به جلسه آزمون ( شامل نام، نام خانوادگی  و سایر مشخصات فردی، مدارس استعداد های درخشان انتخاب شده به ترتیب اولویت و عکس هر داوطلب) از ده روز قبل از تاریخ برگزاری آزمون، به همراه نشانی دقیق حوزه امتحانی، در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

 

به دانش آموزان داوطلب شرکت در آزمون استعداد درخشان توصیه میشود مطالب دفترچه و راهنمای تکمیل تقاضانامه ثبت نام را به دقت مطالعه و با اطلاعات کامل به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند .

 

 

برای مشاهده ثبت نام تیزهوشان ششم ابتدایی کلیک کنید.

 

 

 

 

تیزهوشان

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام آزمون تیزهوشان96-97

 

ششم ابتدایی با شماره

 

9099071611

 

 

با تلفن ثابت و بدون کد تماس حاصل فرمایید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید