سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی کردستان 96 - 97

 

مدارس‌ نمونه‌ به‌ آموزشگاههايي‌ اطلاق‌ مي‌شود كه‌ باگزينش‌ دانش‌ آموزان‌ مستعد و دعوت‌ از معلمان‌ كارآمد و تأمين‌ امكانات‌ مناسب‌تر موجبات‌ ارتقاي‌ آموزشي‌ و پرورشي‌دانش‌آموزان‌ مناطق‌ محروم‌ را فراهم‌ مي‌آورد. مدارس نمونه دولتی بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش ایجاد شده و دانش‌آموزانی که در این مدارس شرکت می‌کنند باید ضوابط خاصی داشته باشند .

 

از جمله مزایای مدارس نمونه دولتی:
1-  به دانش‌آموزان با توانايي بيشتر و هوش بالاتر توجه بيشتري ميشود و از هدر رفتن استعدادهاي درخشان اين بچه هاتاحدودي جلوگيري ميشود - با توجه به اينکه اگرآموزش هاي ويژه اي هم برایشان در نظر گرفته شود در شکوفا شدن هر چه بيشتر خلاقيت اين دانش آموزان خيلي تاثير خواهد داشت .
2-  دانش آموزان ما داراي سطح فکري و توانايي ذهني در سطوح مختلف هستند . اگر دو دانش آموز با توانايي ذهني متفاوت در يک مدرسه عادي قرار گیرند-  دانش آموز با ضريب هوشي بالا به پاي دانش آموز با ضريب هوشي پايين ميسوزد! يا دانش آموز با ضريب هوشي پايين دچار افسردگي ميشود.

 

 

اولین شرط برای ثبت نام در این مدارس آزمون ورودی است که توسط استان‌ها برگزار می‌شود . داوطلبان برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی 96 ابتدا باید از طریق فرم تقاضانامه ثبت نام در آزمون نمونه دولتی که در مدارس توزیع میشود اقدام کنند و سپس مراحل ثبت نام اینترنتی را از طریق سایت ثبت نام انجام دهند و پس از پایان مراحل ثبت نام پرینتی از مراحل ثبت نام تهیه کنند و نزد خود نگه دارند .

به داوطلبین گرامی توصیه اکید میشود قبل از ثبت نام در آزمون نمونه دولتی دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنند و با اطلاع کامل به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کنند .

 

 

شرایط ثبت نام داوطلبان در آزمون :

1- تابعیت ایرانی

2- اشتغال به تحصیل در پایه ششم ابتدایی برای داوطلبان ورود به پایه هفتم دوره اول متوسطه

3- ملاک شرکت دانش آموزان ششم ابتدایی در آزمون ورودی کسب مقیاس حداقل خوب در تمام دروس نیم سال اول میباشد .

 

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام در آزمون نمونه دولتی :

1- ارائه اصل شناسنامه همراه با کپی صفحه اول شناسنامه

2- مبلغی که به مدرسه جهت دریافت رسید ثبت نام پرداخت میشود .

3- ارائه یک قطعه عکس پشت نویسی شده برای کارت ورود به جلسه

4- ارائه نمونه برگ تکمیل شده تقاضانامه ثبت نام در آزمون

 

 

برای مشاهده منابع آزمون نمونه دولتی 96 کلیک کنید .

 

 

پس از شرکت در آزمون دو تا سه هفته بعد نتایج اعلام میشود. برای پذیرفته نشدگان کارنامه ای شامل تعداد پاسخ های درست و غلط، نمره کسب شده در هر درس نمره تراز شده و نمره آخرین فرد قبول شده صادر و در اختیار آنها قرار میگیرد . پس از اعلام نتایج برخی از دانش آموزان قبول شده در خواست جابجایی به مدرسه دیگری دارند که در برای این کار دانش آموزی که در یک دبیرستان پذیرفته شده است تنها به شرط وجود ظرفیت و کسب نمره آخرین نفر قبول شده در دبیرستان مقصد مجاز به جابجایی است .

 

 

نمونه دولتی

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون نمونه دولتی کردستان 96

 

با شماره 9099071611

 

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از 8 صبح تا 12 شب تماس بگیرید .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید