سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی 96 - 95

 

 

مدارس‌ نمونه‌ به‌ آموزشگاههايي‌ اطلاق‌ مي‌شود كه‌ باگزينش‌ دانش‌ آموزان‌ مستعد ودعوت‌ازمعلمان‌ كارآمد و تأمين‌ امكانات‌ مناسب‌تر موجبات‌ ارتقاي‌ آموزشي‌ وپرورشي‌دانش‌آموزان‌ مناطق‌ محروم‌ را فراهم‌ مي‌آورد. مدارس نمونه دولتی بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش ایجاد شده و دانش‌آموزانی که در این مدارس شرکت می‌کنند باید ضوابط خاصی داشته باشند.

 

اولین شرط برای ثبت نام در این مدارس آزمون ورودی است که توسط استان‌ها برگزار می‌شود. دانش‌آموزانی که برای پایه هفتم شرکت می‌کنند حداقل معدل ۱۵ را دارا باشند-  با توجه به ظرفیت این مدارس تعداد افراد از بالاترین نمره قبولی انتخاب می‌شوند. برای قبولی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی  و نمونه دولتی  باید به بهترین منابع آموزشی و کتاب ها دسترسی داشته باشید.

 

 

 

نمونه دولتی

 

 

از جمله مزایای مدارس نمونه دولتی:
1-  به دانش‌آموزان با توانايي بيشتر و هوش بالاتر توجه بيشتري ميشود و از هدر رفتن استعدادهاي درخشان اين بچه هاتاحدودي جلوگيري ميشود - با توجه به اينکه اگرآموزش هاي ويژه اي هم برایشان در نظر گرفته شود در شکوفا شدن هر چه بيشتر خلاقيت اين دانش آموزان خيلي تاثير خواهد داشت .


2-  دانش آموزان ما داراي سطح فکري و توانايي ذهني در سطوح مختلف هستند . اگر دو دانش آموز با توانايي ذهني متفاوت در يک مدرسه عادي قرار گیرند-  دانش آموز با ضريب هوشي بالا به پاي دانش آموز با ضريب هوشي پايين ميسوزد! يا دانش آموز با ضريب هوشي پايين دچار افسردگي ميشود.


آزمون نمونه دولتی هر ساله برای دانش آموزان مدارس نمونه دولتی برگزار می شود. ثبت نام در این آزمون در تاریخ مشخصی برگزار می شود. ورود دانش آموزان در مدارس نمونه دولتی منوط بر قبولی در این آزمون می باشد. ثبت نام مدارس نمونه دولتی  96 در دو پایه صورت میگیرد: ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم و ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم

 

آزمون نمونه دولتی  96 بصورت کشوری در همه استان ها برگزار می شود که همه داوطلبان شرکت کننده در آزمون نمونه دولتی  باید در جلسه آزمون مدارس نمونه دولتی حضور داشته باشند و پس از اعلام نتایج مدارس نمونه دولتی 96- درصورت کسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی میتوانند در مدارس نمونه دولتی  ادامه تحصیل بدهند. داوطلبان شرکت در آزمون نمونه دولتی باید از منابع آزمون نمونه دولتی آگاهی یافته و با آمادگی مناسب در آزمون نمونه دولتی 96 شرکت کنند.

 

 

 

میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام نمونه دولتی خراسان رضوی

 

با شماره 9099071611

 

با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد از 8 صبح تا 12 شب تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی تصویر امنیتی جدید